Pakiet Vip to pełna opcja spotkań z osobistym stylistą. W jej skład wchodzi: analiza kolorystyczna*, analiza sylwetki*, przegląd szafy* i wspólne zakupy*. Usługę realizuję w co najmniej 2-3 etapach:

  • Na pierwszym spotkaniu, w moim studio w Gliwicach, wykonuję analizę kolorystyczną, analizę sylwetki oraz ustalam Wasze potrzeby. Zwykle daję Wam potem tydzień-dwa na oswojenie się z „nowym ja”, przygotowanie szafy i odrobienie zadania domowego ( nic tak nie buduje Waszej  świadomości, jak zaangażowanie w przemianę)!
  • Następnie spotykamy się na przeglądzie szafy, kiedy to pozostawiamy w garderobie tylko właściwe ubrania i robimy listę brakujących elementów.
  • Na koniec (najczęściej na 3 spotkaniu) robimy zakupy (on-line lub stacjonarnie – zależnie od tego, co preferujecie). Czasem decydujemy się na szafę i zakupy jednego dnia, ale z doświadczenia wiem, że lepiej rozłożyć to w czasie, wtedy przemiana jest dużo bardziej efektywna.

  Po spotkaniach każdy z Was otrzymuje paletę kolorystyczną oraz Kartę Sylwetki (podstawowe wskazówki dotyczące ubioru zgodnie z proporcjami swojego ciała), ułatwiające samodzielne zakupy. Podręcznik klienta, 20-30 stronicowy opis zalecanych fasonów wraz ze zdjęciami, płatny jest dodatkowo 300 PLN.


*czas trwania pojedynczych elementów pakietu pozostaje taki sam jak podczas usług indywidualnych. Każda godzina poza ofertą jest płatna dodatkowo – koszt 100PLN.

Cena usługi (zawiera paletę kolorystyczną i Kartę Sylwetki) – 1200PLN

Close Menu