Pakiet Vip to pełna opcja spotkań z osobistym stylistą. W jej skład wchodzi: analiza kolorystyczna*, analiza sylwetki*, analiza stylu*, przegląd szafy* i wspólne zakupy*. Po zakończeniu usługi klient/ka otrzymuje również podręcznik z podsumowaniem zaleceń po spotkaniach. Usługę realizuję w co najmniej 2-3 etapach,:

  • Zaczynamy od analizy stylu, podczas której pod moimi wskazówkami, rozkładamy styl klienta/ki na części pierwsze. Na podstawie przesyłanych przeze mnie materiałów oraz samodzielnej pracy klienta/ki szukamy najlepszego sposobu na codzienne (i odświętne) stylizacje. Pierwszy etap analizy stylu odbywa sie on-line
  • Następnie spotykamy się w moim studio w Gliwicach, gdzie wykonuję analizę kolorystyczną oraz analizę sylwetki. Na tym spotkaniu omawiamy również materiały, które przygotowaliście podczas analizy stylu i wszystkie elementy zbieramy w całość. Na tym etapie podsumowuję, jakie będą podstawowe elementy stylizacji w Waszej szafie (baza, dodatki), uwzględniając styl, sylwetkę i typ kolorystyczny. Zwykle daję Wam potem tydzień-dwa na oswojenie się z „nowym ja” i przygotowanie szafy.
  • Następnie spotykamy się na przeglądzie szafy, kiedy to pozostawiamy w garderobie tylko właściwe ubrania i robimy listę brakujących elementów.
  • Na koniec (najczęściej na 3 spotkaniu) robimy zakupy (on-line lub stacjonarnie – zależnie od tego, co preferujecie). Czasem decydujemy się na szafę i zakupy jednego dnia, ale z doświadczenia wiem, że lepiej rozłożyć to w czasie, wtedy przemiana jest dużo bardziej efektywna.

Po spotkaniach każdy z Was otrzymuje paletę kolorystyczną oraz podręcznik klienta – 20-30 stronicowy opis zalecanych fasonów wraz ze zdjęciami, który znacznie ułatwia samodzielne ubieranie się już po zakończeniu spotkań ze mną.


*czas trwania pojedynczych elementów pakietu pozostaje taki sam jak podczas usług indywidualnych. Każda godzina poza ofertą jest płatna dodatkowo – koszt 100PLN.

Cena usługi (zawiera paletę kolorystyczną i podręcznik klienta) – 1600PLN

Od 01.01.2021 opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku

Close Menu