Panuje przekonanie, że z usług stylisty korzystają gwiazdy. Prawda zaś jest taka, że mogą z nich korzystać wszyscy – kobiety i mężczyźni. I to nie tylko ci, którzy uważają, że źle wyglądają. Moi klienci to przede wszystkim osoby, które najzwyczajniej w świecie nie mają czasu na zakupy lub ich po prostu nie lubią. Zdarzają się również tacy, którzy z powodu statusu społecznego,  sprawowanej pracy czy awansu po prostu muszą dobrze wyglądać, ale nie mają na siebie pomysłu. Często goszczą u mnie osoby, które przeszły życiową zmianę i chcą, aby ta zmiana była widoczna też na zewnątrz.

Bardzo lubię pracować z kobietami, które po urlopie macierzyńskim wracają do pracy i mają problem co założyć.  Przecież sama jestem mamą i wiem, czego oczekiwać od stroju i jak trudno czasem znaleźć czas na zakupy dla siebie. Zwykle nasze spotkania, to nie tylko dyskusja o modzie i ubieraniu się, ale też sposób na oderwanie się od codzienności. 

Głównie dlatego, że wbrew pozorom, to ogromna oszczędność pieniędzy. Nie wspominając już o oszczędności czasu. Inwestując w analizę swojego typu urody i sylwetki, na wiele lat (a może i na zawsze) masz jasno określone wytyczne, co powinnaś/powinieneś nosić. Nie tracisz już więc pieniędzy, na nietrafione ubrania, które potem zalegają w szafie.  A radość z poczucia własnej wartości i otrzymywanych komplementów – bezcenna.

Jeśli decydujesz się na  przegląd szafy czy wspólne zakupy, masz pewność, że to co zagości w Twojej garderobie, zawsze będzie dobrze na Tobie wyglądać. Ubieranie się, niezależnie od pory roku czy okazji jest przyjemne i szybkie. A zaoszczędzony czas możesz poświęcić rodzinie, spotkaniom z przyjaciółmi czy po prostu rozrywce.

W takim przypadku zawsze można zadzwonić lub umówić się na niezobowiązujące spotkanie w moim studio w Gliwicach (Śląsk). W czasie rozmowy odpowiadam na ewentualne pytania i wyjaśniam wszystkie wątpliwości. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z mojej oferty, możemy od razu umówić się na wizytę w moim studio w Gliwicach. Jeśli zaś nie, wychodzisz świadomy, na czym polegają moje usługi i dlaczego nie potrzebujesz z nich skorzystać.

Najprościej zadzwonić, wtedy od razu ustalamy dogodny termin spotkania. Można również  napisać wiadomość za pomocą formularza kontaktowego– wtedy odpisuję podając możliwe daty przeprowadzenia usługi. Zwykle spotykamy się w moim studio w Gliwicach, ale umawiam się również na spotkania w Katowicach. Krakowie czy terenie Śląska.

Każdą usługę poprzedza rozmowa, w której chcę jak najwięcej dowiedzieć się o Tobie. Żeby zapewnić jak najbardziej intymną atmosferę, umawiam się zwykle w zaciszu swojego studio w Gliwicach, ale również możemy spotkać się w Katowicach, Krakowie czy na terenie Śląska. Zadaję różne pytania, w zależności od rodzaju przeprowadzanej usługi, po to, żeby jak najlepiej wykonać swoja pracę i sprostać Twoim oczekiwaniom. Potem przeprowadzam analizę kolorystyczną/analizę sylwetki (jeśli jesteśmy w moim studio), lub umawiamy się na zakupy/przegląd szafy.

Absolutnie nie. Część osób decyduje się tylko na analizę kolorystyczna i analizę sylwetki, bo to podstawa aby dobrze się ubrać. Wykorzystują zdobyta wiedzę i samodzielnie rozprawiają się ze swoją szafą i robią zakupy. 

Możesz też zrobić ze mną okazjonalne zakupy, decydując się tylko na tą usługę. 

Jedyny wyjątek to przegląd szafy – wykonuję ją tylko po uprzedniej analizie sylwetki i analizie kolorystycznej. Właśnie te elementy są konieczne, żeby poprawnie ocenić, co w szafie powinno zostać, a co powinno ją opuścić.

Na wizerunek składa się wiele elementów. Oprócz podstaw, czyli świadomości swojego wyglądu, ważne są rodzaj pracy, charakter, sposób życia, zainteresowania. I dopiero połączenie tych wszystkich rzeczy daje pełen obraz tego, kim jesteśmy i jak chcemy być postrzegani.

Jak najbardziej, wizerunek można zbudować samemu, ale wtedy konieczne jest, żeby umieć te wszystkie wymienione powyżej elementy połączyć w spójna całość.

Analizę kolorystyczną wykonuję tylko w swoim studio w Gliwicach (Śląsk). Pełen opis wykonanej usługi znajdziesz tutaj.

Analizę sylwetki wykonuję tylko w swoim studio w Gliwicach (Śląsk). Pełen opis wykonanej usługi znajdziesz tutaj.

Przeglądu szafy dokonuję zarówno w swoim studio w Gliwicach (Śląsk), ale również w domu klienta (Katowice, Kraków, Śląsk). Pełen opis wykonanej usługi znajdziesz tutaj.

Zakupy możemy zrobić zarówno w butikach i galeriach w Gliwicach, jak również w  na terenie Śląska (głównie Silesia City Center, Galeria Katowicka). Pełen opis wykonanej usługi znajdziesz tutaj.

Tak, możemy to wykonać za pomocą poczty e-mail jak również umówic się w moim studio w Gliwicach (Śląsk). pełen opis wykonanej usługi znajdziesz tutaj.

Oczywiście. Najlepiej wtedy skorzystać z usługi Pakiet VIP.

Jeżeli w trakcie usługi zdecydujesz się ją poszerzyć, również istnieje taka opcja.

Płatności można dokonać przelewem na konto bądź gotówką. Po zarezerwowaniu terminu konieczne jest wpłacenie zaliczki (w tym celu przesyłam informację z wszystkimi danymi). Nie ma możliwości zapłaty kartą kredytową/debetową.

Close Menu