Panuje przekonanie, że z usług stylisty korzystają gwiazdy. Prawda zaś jest taka, że mogą z nich korzystać wszyscy – kobiety i mężczyźni. I to nie tylko ci, którzy uważają, że źle wyglądają. Moi klienci to przede wszystkim osoby, które najzwyczajniej w świecie nie mają czasu na zakupy lub ich po prostu nie lubią. Zdarzają się również tacy, którzy z powodu statusu społecznego,  sprawowanej pracy czy awansu po prostu muszą dobrze wyglądać, ale nie mają na siebie pomysłu. Często goszczą u mnie osoby, które przeszły życiową zmianę i chcą, aby ta zmiana była widoczna też na zewnątrz.

Bardzo lubię pracować z kobietami, które po urlopie macierzyńskim wracają do pracy i mają problem co założyć.  Przecież sama jestem mamą i wiem, czego oczekiwać od stroju i jak trudno czasem znaleźć czas na zakupy dla siebie. Zwykle nasze spotkania, to nie tylko dyskusja o modzie i ubieraniu się, ale też sposób na oderwanie się od codzienności. 

Głównie dlatego, że wbrew pozorom, to ogromna oszczędność pieniędzy. Nie wspominając już o oszczędności czasu. Inwestując w analizę swojego typu urody i sylwetki, na wiele lat (a może i na zawsze) masz jasno określone wytyczne, co powinnaś/powinieneś nosić. Nie tracisz już więc pieniędzy, na nietrafione ubrania, które potem zalegają w szafie.  A radość z poczucia własnej wartości i otrzymywanych komplementów – bezcenna.

Jeśli decydujesz się na  przegląd szafy czy wspólne zakupy, masz pewność, że to co zagości w Twojej garderobie, zawsze będzie dobrze na Tobie wyglądać. Ubieranie się, niezależnie od pory roku czy okazji jest przyjemne i szybkie. A zaoszczędzony czas możesz poświęcić rodzinie, spotkaniom z przyjaciółmi czy po prostu rozrywce.

W takim przypadku zawsze można zadzwonić lub umówić się na niezobowiązujące spotkanie w moim studio w Gliwicach (Śląsk). W czasie rozmowy odpowiadam na ewentualne pytania i wyjaśniam wszystkie wątpliwości. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z mojej oferty, możemy od razu umówić się na wizytę w moim studio w Gliwicach. Jeśli zaś nie, wychodzisz świadomy, na czym polegają moje usługi i dlaczego nie potrzebujesz z nich skorzystać.

Najprościej zadzwonić, wtedy od razu ustalamy dogodny termin spotkania. Można również  napisać wiadomość za pomocą formularza kontaktowego– wtedy odpisuję podając możliwe daty przeprowadzenia usługi. Zwykle spotykamy się w moim studio w Gliwicach, ale umawiam się również na spotkania w Katowicach. Krakowie czy terenie Śląska.

Każdą usługę poprzedza rozmowa, w której chcę jak najwięcej dowiedzieć się o Tobie. Żeby zapewnić jak najbardziej intymną atmosferę, umawiam się zwykle w zaciszu swojego studio w Gliwicach, ale również możemy spotkać się w Katowicach, Krakowie czy na terenie Śląska. Zadaję różne pytania, w zależności od rodzaju przeprowadzanej usługi, po to, żeby jak najlepiej wykonać swoja pracę i sprostać Twoim oczekiwaniom. Potem przeprowadzam analizę kolorystyczną/analizę sylwetki (jeśli jesteśmy w moim studio), lub umawiamy się na zakupy/przegląd szafy.

Absolutnie nie. Część osób decyduje się tylko na analizę kolorystyczna i analizę sylwetki, bo to podstawa aby dobrze się ubrać. Wykorzystują zdobyta wiedzę i samodzielnie rozprawiają się ze swoją szafą i robią zakupy. 

Możesz też zrobić ze mną okazjonalne zakupy, decydując się tylko na tą usługę. 

Jedyny wyjątek to przegląd szafy – wykonuję ją tylko po uprzedniej analizie sylwetki i analizie kolorystycznej. Właśnie te elementy są konieczne, żeby poprawnie ocenić, co w szafie powinno zostać, a co powinno ją opuścić.

Na wizerunek składa się wiele elementów. Oprócz podstaw, czyli świadomości swojego wyglądu, ważne są rodzaj pracy, charakter, sposób życia, zainteresowania. I dopiero połączenie tych wszystkich rzeczy daje pełen obraz tego, kim jesteśmy i jak chcemy być postrzegani.

Jak najbardziej, wizerunek można zbudować samemu, ale wtedy konieczne jest, żeby umieć te wszystkie wymienione powyżej elementy połączyć w spójna całość.

Analizę kolorystyczną wykonuję tylko w swoim studio w Gliwicach (Śląsk). Pełen opis wykonanej usługi znajdziesz tutaj.

Analizę sylwetki wykonuję tylko w swoim studio w Gliwicach (Śląsk). Pełen opis wykonanej usługi znajdziesz tutaj.

Przeglądu szafy dokonuję zarówno w swoim studio w Gliwicach (Śląsk), ale również w domu klienta (Katowice, Kraków, Śląsk). Pełen opis wykonanej usługi znajdziesz tutaj.

Zakupy możemy zrobić zarówno w butikach i galeriach w Gliwicach, jak również w  na terenie Śląska (głównie Silesia City Center, Galeria Katowicka). Pełen opis wykonanej usługi znajdziesz tutaj.

Tak, możemy to wykonać za pomocą poczty e-mail jak również umówic się w moim studio w Gliwicach (Śląsk). pełen opis wykonanej usługi znajdziesz tutaj.

Jeżeli w trakcie usługi zdecydujesz się ją poszerzyć, istnieje taka opcja. Ofertę na pełną stylizację mogę przygotować dla Ciebie indywidualnie.

Płatności można dokonać przelewem na wskazane przeze mnie konto. Po zarezerwowaniu terminu konieczne jest wpłacenie opłaty za usługę (w tym celu przesyłam informację z wszystkimi danymi). Nie ma możliwości zapłaty kartą kredytową/debetową ani gotówką.

Close Menu