O mnie – stylistka, kolorystka Dorota Panek


Moje życie to nieustająca zmiana i ciągłe poszukiwanie. Ukończyłam liceum ogólnokształcące w klasie o profilu artystycznym, po czym (ku zaskoczeniu większości znajomych) rozpoczęłam studia (a potem doktorat) na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Przez ponad 10 lat pracowałam jako manager w korporacji, aż któregoś dnia zdecydowałam, że czas na realizację marzeń.


Przeszłam wiele szkoleń w zakresie stylizacji, analizy kolorystycznej, uczestniczyłam też w sesjach zdjęciowych do magazynów mody. I znalazłam się w miejscu, w którym jestem dziś. Pełna pasji, odważna w przełamywaniu stereotypów i gotowa na szukanie z Wami tego, co potocznie nazywamy Stylem.Jeśli nadal wahasz się, czy potrzebujesz porad stylisty, pomyśl, że jesteś tu z jakiegoś powodu. Oprócz kwalifikacji stylisty, mam doświadczenie akademickie, biznesowe i zamiłowanie do mody, więc wiem, czego potrzebujesz i jak to uzyskać. Zadzwoń i umów się na spotkanie – to nic nie kosztuje! Czekam na Ciebie w moim studio w Gliwicach, ale obsługuję też klientów z obszaru całego Śląska.


Moje studio w Gliwicach (Śląsk)

Moje studio w Gliwicach, Śląsk


Długo szukałam miejsca, które będzie odpowiednie na moje studio. Bo miało nie tylko  spełniać określone warunki techniczne, mieć dużo światła i wystarczającą przestrzeń. Ale przede wszystkim chciałam, abyście czuli się tu przytulnie i bezpieczne. Dlatego zadbałam o każdy szczegół sama, żebyście od progu wiedzieli, kim jestem i co jest dla mnie ważne.


Moje studio jest w centrum Gliwic, ale odwiedzają mnie klienci z całego Śląska. Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z moich usług, zawsze możesz przyjść, napić się kawy i porozmawiać. Wtedy będziesz wiedzieć, do kogo trafiasz.


Close Menu