Trenuj styl ze stylistką

Często wspominacie, że największy kłopot sprawia Wam budowanie gotowych stylizacji. Nawet jeśli znacie najlepsze dla siebie kolory i fasony.

Dlatego stworzyłam usługę, która w praktyce pokaże Wam, jak korzystać z ubrań w swojej szafie. Jak je zestawiać, uzupełniać akcesoriami i nadawać polotu. Jak w ubieranie się wplatać styl.

Co ważne – usługa jest prosta w realizacji, aktywuje Was w 100% i nie wymaga wychodzenia z domu, bo wszystko załatwiamy on-line :).

Ponieważ usługa ta wymaga ode mnie doskonałej znajomości Waszej osoby, skierowana jest do tych, którzy korzystali z pakietów Analiza kolorystyczno -sylwetkowa (szczegóły tutaj) lub Stylizacja od podstaw (szczegóły tutaj).

Usługa trwa dwa tygodnie. W tym czasie, każdego dnia (nawet w sobotę i niedzielę), przesyłacie mi zdjęcie pokazujące, jak jesteście ubrane. Ja dogłębnie analizuję przesłane fotografie. I do każdego zestawu dostajecie ode mnie informację zwrotną, zawierającą mój komentarz dotyczący stylizacji oraz ewentualne wskazówki i podpowiedzi, jak uczynić ją doskonałą.

W ten sposób w praktyce wykorzystujecie całą teorię, którą omówiłyśmy na wcześniejszych spotkaniach. Dodatkowo nabieracie wprawy w przełamaniu swoich dotychczasowych przyzwyczajeń, wykorzystaniu tego, co w szafie macie i w świadomym budowaniu swojego stylu. To po prostu niezły trening wspomagający i utrwalający Waszą zmianę.

Cena usługi: 300 PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi, z której korzystacie.

Close Menu