Trenuj styl ze stylistką

Jeśli chcecie nauczyć się stylizować ubrania zamiast tylko je nosić, ta usługa jest właśnie dla Was.

Na pomysł tej usługi wpadłam podczas pandemii, kiedy wiele z Was prosiło o usługi on-line. Początkowo opierała się na samodzielnym tworzeniu przez Was stylizacji i podsyłaniu mi ich zdjęć. W ten sposób mogłam je skomentować i ewentualnie zaproponować, jak uzyskać bardziej dopasowany do siebie look.

Ale możemy już wrócić do klasycznych spotkań. Dlatego postanowiłam zmienić formułę usługi. I od teraz zamiast wysyłania zdjęć i czekania na opis po prostu podstylizujemy razem 🙂

Wszystko co musicie zrobić, to wybrać ze swojej szafy i przynieść do mojego studio ubrania, które chcecie nosić, ale nie wiecie jak. Mogą wśród nich też być rzeczy, które już znam z przeszłości (bo razem robiłyśmy zakupy (szczegóły tutaj) lub przeglądałam Waszą szafę (szczegóły tutaj)), ale nie wiecie jak je zestawić z tym, co dokupiłyście w międzyczasie same. Spróbujemy znaleźć dla nich nowe sposoby stylizowania i łączenia. I sprawić, że bez zakupów poczujecie się, jakbyście miały zupełnie nową szafę.

Pamiętajcie, w stylizacji nie liczą się tylko ubrania, ale też jak je nosicie, komponujecie i się nimi bawicie.

Bo czasem wystarczy podwinąć nogawki, inaczej założyć sweter czy koszulę. Dlatego ta usługa jest świetnym dopełnieniem pakietów Analiza kolorystyczna sylwetkowa (szczegóły tutaj), Analiza sylwetki i analiza stylu (szczegóły tutaj), Stylizacja od podstaw (szczegóły tutaj). Bo w praktyce wykorzystujecie wszystko, co omówiłyśmy na spotkaniach z zakresu Waszej sylwetki, koloru czy stylu. Nabieracie też wprawy w przełamaniu swoich dotychczasowych przyzwyczajeń, wykorzystaniu tego, co w szafie macie i w świadomym budowaniu swojego wyglądu. No i poznajecie triki stylistów, które nadadzą polotu i powiewu nowości Waszym stylizacjom. To po prostu faktyczny trening wspomagający i utrwalający Waszą zmianę.

Jest to też alternatywa, a nawet bardziej praktyczna wersja klasycznego przeglądu szafy. Bo uczycie się jak budować stylizacje nie tracąc czasu na mierzenie czy selekcjonowanie.

Usługa odbywa się w moim studio i trwa do 3h (każda kolejna płatna jest dodatkowo). W trakcie tego czasu stylizujemy przyniesione przez Was ubrania. Przed spotkaniem podsyłam Wam informację, jakim kluczem kierować się przy ich wyborze, abyśmy mogły uzyskać jak najwięcej kombinacji. Jeśli w trakcie przeglądu zaobserwujemy, że któryś element nie jest wykorzystany, proponuję, żeby dać mu „nowe życie” w innych rękach. Często też czegoś nam brakuje, wtedy taka rzecz trafia na listę „do kupienia”;)

Każdą stylizację fotografuję i udostępniam wyłącznie Wam, dzięki czemu macie pełną bibliotekę zestawów gotowych do noszenia w każdych warunkach 😉

Jeśli interesowałaby Was ta usługa, ale wersji on-line skontaktujcie się ze mną. Na pewno znajdziemy najlepsze dla Was rozwiązanie.

Ponieważ usługa ta wymaga ode mnie doskonałej znajomości Waszej osoby, skierowana jest do tych, którzy korzystali z pakietów Analiza kolorystyczno – sylwetkowa (szczegóły tutaj), Analiza sylwetki i analiza stylu (szczegóły tutaj) lub Stylizacja od podstaw (szczegóły tutaj).

Cena usługi do 3h (zawiera bibliotekę zdjęć stylizacji): 600PLN

Każda godzina przekraczająca 3h płatna jest dodatkowo 200PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi, z której korzystacie.

Close Menu