Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna to moja ulubiona usługa. I choć zdania na jej temat są podzielone, prawda jest taka, że w jednych kolorach wyglądamy dobrze, a w innych już niekoniecznie. I nie ma znaczenia, w jakim systemie oceny analiza jest wykonywana – jej cel jest jeden – dopasować najlepszą paletę barw do naszego typu urody … (czytaj dalej)

Analiza sylwetki

Analiza sylwetki i związany z tym odpowiedni dobór fasonów  to jeden z najistotniejszych elementów dobrego wyglądu. Polega na ocenie proporcji naszego ciała i zastosowaniu kilku sposobów, aby doprowadzić te proporcje do stanu najbardziej zbliżonego do doskonałego … (czytaj dalej)

Analiza Stylu

Pomysł tej usługi powstał całkiem niedawno, jako uzupełnienie Pakietu kolorystyczno – sylwetkowego. Bo zawsze powtarzam, że znajomość swojego typu kolorystycznego, sylwetki i stylu to podstawa w tworzeniu garderoby….(czytaj dalej)

Pakiet analiza kolorystyczno – sylwetkowa

Na ten pakiet decydujecie się najczęściej, bo jego elementy to kwintesencja dobrego ubioru. Zwykle obie usługi realizujemy tego samego dnia, więc wychodząc z mojego biura jesteście w pełni świadomi siebie … (czytaj dalej)

Pakiet Stylizacja od Podstaw

Ten pakiet stylizacji łączy w sobie trzy podstawowe elementy, pozwalające na idealne i świadome zorganizowanie swojej szafy: analizę kolorystyczną, analizę sylwetki oraz analizę stylu…(czytaj dalej)

Przegląd szafy

Przegląd szafy to jedna z najbardziej intymnych usług, jakie proponuję. Usługa polega na wybraniu spośród ubrań i dodatków jakie posiadacie tylko tych, które są zgodne z Waszym typem kolorystycznym, proporcjami ciała, charakterem pracy, stylem życia, zainteresowaniami i osobowością … (czytaj dalej)

Przegląd szafy w moim studio w Gliwicach

Ostatnio częściej zdarzało mi się przeglądać szafy w moim studio niż w Waszych domach, dlatego postanowiłam zrobić z tego osobną usługę. I z okazji inauguracji mojego nowego miejsca, uczynić tę usługę atrakcyjną cenowo 😉 … (czytaj dalej)

Wspólne zakupy

Na usługę wspólnych zakupów zwykle decydujecie się już po analizie sylwetki i kolorystycznej, lub po przeglądzie szafy. Ale pomagam tez ubrać się na okazjonalne wyjścia … (czytaj dalej)

Zakupy online z opcją przymierzenia w moim studio

Otwierając się na rynek, potrzeby klientów i bardzo bogatą ofertę sklepów internetowych proponuję również usługę zakupów online. Na tę usługę zwykle decydujecie się po przeglądzie szafy i analizie kolorystycznej, kiedy dobrze się poznamy … (czytaj dalej)

Pakiet VIP – pełna stylizacja

Pakiet Vip to pełna opcja spotkań z osobistym stylistą. W jej skład wchodzi: analiza kolorystyczna*, analiza sylwetki*, przegląd szafy* i wspólne zakupy* …(czytaj dalej)

Bon upominkowy

Jeśli chcielibyście kogoś obdarować, a nie macie pomysłu na prezent, zachęcam do zakupu bonu upominkowego… (czytaj dalej)

Szkolenia i warsztaty

Jako osobista styliska spędzająca wiele czasu z klientami indywidualnymi organizuję spotkania, warsztaty i pogadanki dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku i o różnej profesji … (czytaj dalej)

Close Menu