Analiza kolorystyczna

analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna to moja ulubiona usługa. I choć zdania na jej temat są podzielone, prawda jest taka, że w jednych kolorach wyglądamy dobrze, a w innych już niekoniecznie. I nie ma znaczenia, w jakim systemie oceny analiza jest wykonywana – jej cel jest jeden – dopasować najlepszą paletę barw do naszego typu urody … (czytaj dalej)

Analiza sylwetki

osobista stylistka i kolorystka Dorota Panek

Analiza sylwetki i związany z tym odpowiedni dobór fasonów  to jeden z najistotniejszych elementów dobrego wyglądu. Polega na ocenie proporcji naszego ciała i zastosowaniu kilku sposobów, aby doprowadzić te proporcje do stanu najbardziej zbliżonego do doskonałego … (czytaj dalej)

Analiza sylwetki on-line

analiza sylwetki on-line

Oprócz sposobu tradycyjnego, Waszą sylwetkę możemy też zanalizować on-line. Jeśli zdecydujecie się na ten sposób … (czytaj dalej)

Analiza Stylu

warsztaty stylu

Pomysł tej usługi powstał całkiem niedawno, jako uzupełnienie Pakietu kolorystyczno – sylwetkowego. Bo zawsze powtarzam, że znajomość swojego typu kolorystycznego, sylwetki i stylu to podstawa w tworzeniu garderoby….(czytaj dalej)

Analiza Stylu on-line

analiza stylu on-line

Sposób prowadzenia analizy stylu on-line niewiele różni się od tego tradycyjnego ….(czytaj dalej)

Pakiet analiza kolorystyczno – sylwetkowa

analiza kolorystyczna

Na ten pakiet decydujecie się najczęściej, bo jego elementy to kwintesencja dobrego ubioru. Zwykle obie usługi realizujemy tego samego dnia, więc wychodząc z mojego biura jesteście w pełni świadomi siebie … (czytaj dalej)

Pakiet Stylizacja od Podstaw

stylizacja od podstaw

Ten pakiet stylizacji łączy w sobie trzy podstawowe elementy, pozwalające na idealne i świadome zorganizowanie swojej szafy: analizę kolorystyczną, analizę sylwetki oraz analizę stylu…(czytaj dalej)

Dzień ze stylistką

Bardzo często pytacie o usługę, która kompleksowo potraktowałaby Wasze szafy. I to za jednym zamachem. Dotychczas wychodziłam jednak z założenia, że całodzienne spotkania mogłyby być dla Was zbyt męczące. I bardziej zniechęcić niż zainspirować…(czytaj dalej)

uslugi stylizacji

Trenuj styl ze stylistką

Trenuj styl ze stylistką

Często wspominacie, że największy kłopot sprawia Wam budowanie gotowych stylizacji. Nawet jeśli znacie najlepsze dla siebie kolory i fasony. 

Dlatego stworzyłam usługę, która w praktyce pokaże Wam, jak korzystać z ubrań w swojej szafie. Jak je zestawiać, uzupełniać akcesoriami i nadawać polotu. Jak w ubieranie się wplatać styl… (czytaj dalej)

Szafa kapsułowa na miarę

szafa kapsułowa

Wiele z Was przychodząc na indywidualne konsultacje pyta o szafy kapsułowe – jak się za nie zabrać, co jest najważniejsze i w jaki sposób dobierać ubrania. Dlatego postanowiłam stworzyć oddzielną usługę zawierającą podstawowe elementy budowania capsule wardrobe(czytaj dalej)

Stylizacja po męsku

stylizacja po męsku

„Stylizacja po męsku” to pakiet usług skierowany do Panów. Pozwala nie tylko usystematyzować informacje, jakich kolorów i fason szukać, ale też znaleźć kierunek w stylu i zawartości swojej szafy 😉 Pakiet składa się z następujących elementów:… (czytaj dalej)

Przegląd szafy

przegląd szafy

Przegląd szafy to jedna z najbardziej intymnych usług, jakie proponuję. Usługa polega na wybraniu spośród ubrań i dodatków jakie posiadacie tylko tych, które są zgodne z Waszym typem kolorystycznym, proporcjami ciała, charakterem pracy, stylem życia, zainteresowaniami i osobowością … (czytaj dalej)

Przegląd szafy w moim studio w Gliwicach

uslugi stylizacji

Ostatnio częściej zdarzało mi się przeglądać szafy w moim studio niż w Waszych domach, dlatego postanowiłam zrobić z tego osobną usługę. I z okazji inauguracji mojego nowego miejsca, uczynić tę usługę atrakcyjną cenowo 😉 … (czytaj dalej)

Wspólne zakupy

zakupy stylizacje

Na usługę wspólnych zakupów zwykle decydujecie się już po analizie sylwetki i kolorystycznej, lub po przeglądzie szafy. Ale pomagam tez ubrać się na okazjonalne wyjścia … (czytaj dalej)

Zakupy online z opcją przymierzenia w moim studio

zakupy ze stylistka on-line

Otwierając się na rynek, potrzeby klientów i bardzo bogatą ofertę sklepów internetowych proponuję również usługę zakupów online. Na tę usługę zwykle decydujecie się po przeglądzie szafy i analizie kolorystycznej, kiedy dobrze się poznamy … (czytaj dalej)

Bon upominkowy

Jeśli chcielibyście kogoś obdarować, a nie macie pomysłu na prezent, zachęcam do zakupu bonu upominkowego… (czytaj dalej)

Szkolenia i warsztaty

szkolenia i warsztaty z osobista stylistka Dorota Panek

Jako osobista styliska spędzająca wiele czasu z klientami indywidualnymi organizuję spotkania, warsztaty i pogadanki dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku i o różnej profesji … (czytaj dalej)

Close Menu