uslugi stylizacji

Bardzo często pytacie o usługę, która kompleksowo potraktowałaby Wasze szafy. W której nie tylko poznacie swój typ urody, sylwetkę czy styl, ale w praktyce poćwiczycie budowanie stylizacji. Dotychczas wychodziłam jednak z założenia, że całodzienne spotkania mogłyby być dla Was zbyt męczące. I bardziej zniechęcić niż zainspirować.

Ponieważ jednak temat powraca, zwłaszcza wiosną, postanowiłam okresowo stworzyć pakiet, który obejmie najważniejsze elementy procesu stylizacji. I który będziemy mogli zrealizować podczas jednego spotkania. A to wszystko w niższej cenie, niż wykupienie poszczególnych usług oddzielnie.

„Dzień ze stylistką” składa się z 3 elementów, które wspomogą Was w codziennym budowaniu stylizacji

Z analizy kolorystycznej

Czyli standardowej usługi, która pozwoli wyselekcjonować najlepsze dla Was kolory i ich zestawienia. Oczywiście po analizie otrzymacie swoją indywidualną paletę kolorów wraz z opisem, który wspomoże w kolorystycznych zakupach. Ta część spotkania trwa ok 2h, dokładny opis analizy kolorystycznej znajdziecie tutaj.

Z analizy sylwetki i elementów analizy stylu

Na których poznacie swoją sylwetkę i jej atuty oraz otrzymacie wskazówki, jak ubraniami pomóc sobie wyeksponować dokładnie to co chcecie. Co ważne, robimy to nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie 😉 Całość tej części trwa ok 2h i łączymy ją oczywiście z przygotowanym przez Was wcześniej moodboardem. Bo to on wskazuje kierunek i styl, w jakim idziemy w kolejnym etapie naszego spotkania.

Z przeglądu szafy, na którym stworzymy również zestawy i pełne stylizacje

Z doświadczenia wiem, że to właśnie z tworzeniem zestawów ubrań macie największy problem. I dlatego w ostatnim etapie naszego spotkania przeglądamy ubrania i dodatki, które do mnie przyniesiecie. Co ważne – nie tylko decydujemy, które zostaną, a którym warto dać drugie życie. Ale z tego co pozostanie budujemy gotowe stylizacje, które wykorzystacie na co dzień.

Ta część spotkania to sprawdzenie zdobytej wcześnie wiedzy w praktyce. Trwa ok 3h, podczas których nauczycie się masy trików, które pomogą urozmaicić codzienne zestawy, wreszcie będziecie wiedziały czym kierować się przy doborze torebek i butów, oraz poznacie tajniki dostylizowania Waszych własnych ubrań i akcesoriów.

W sumie całość usługi zamykamy w 7-8h intensywnej pracy. Efektem i jej podsumowaniem jest indywidualnie przygotowany dla Was poradnik w formie pliku pdf, w którym znajdziecie zebranie wskazówek ze spotkania. Elementem poradnika jest również biblioteka zdjęć z zestawami, które stworzyłyśmy podczas spotkania, a która to będzie stanowić świetną ściągawkę przy samodzielnym budowaniu stylizacji.

Przed spotkaniem otrzymacie ode mnie materiały, jak się do niego przygotować i co zabrać, żeby było jak najbardziej najbardziej efektywne.

Zachęcam do zapoznania się z moim blogiem i profilem w mediach społecznościowych, gdzie prezentuję efekty swojej pracy. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak pracuję, jakie jest moje poczucie estetyki i jakie materiały przygotowuję swoim klientom.

Cena całości pakietu (zawiera indywidualną paletę kolorystyczną, poradnik oraz bibliotekę zdjęć Waszych stylizacji) – 1650PLN

Każda kolejna godzina ponad czas standardowej usługi jest płatna dodatkowo: 200 PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Close Menu