Z tego zestawu analiz zdecydowanie korzystacie najczęściej. Nie tylko dlatego, że cena jest dużo niższa niż usługi wykonane indywidualnie, ale też dlatego, że poruszamy całkowicie aspekt Waszej stylizacji i budowania stylu.

Pakiet Stylizacja od podstaw łączy w sobie trzy podstawowe elementy pozwalające na idealne i świadome zorganizowanie swojej szafy: analizę kolorystyczną, analizę sylwetki oraz analizę stylu. Pomaga nie tylko ocenić swoje cechy fizyczne (typ kolorystyczny i sylwetkę), ale również ukierunkować się w kwestii stylu. To swoistego rodzaju lekcja, na której nauczycie się, jak się ubrać, żeby nie tylko dobrze wyglądać, ale i dobrze się w tym czuć. A jeśli dodatkowo zainwestujecie w Trening stylu (szczegóły tutaj), nauczę Was, jak korzystać z tego, co macie w swojej własnej szafie 😉

Analiza odbywa się kilku etapowo i zawiera:

– elementy Waszej pracy własnej na podstawie wskazówek i materiałów przesyłanych przeze mnie on-line (w zakresie analizy stylu),

– spotkanie, na którym oceniam typ kolorystyczny i sylwetkę,

podsumowanie stworzonych przez Was moodboardów, ich interpretacja oraz omówienie w kontekście Waszego stylu

– moje zalecenia co do elementów bazowych w szafie, sposobu ich zestawiania, łączenia fasonów, kolorów i szukania inspiracji 😉

Całość spotkania trwa ok 5h, choć miewam klientki, z którymi spędzam i 7h 😉 Bo zawsze chcę przekazać Wam największą możliwą ilość wiedzy i wskazówek. A wszystko to dlatego, abyście w pełni poznały swoją osobowość i na nowo ukształtowały (lub utwierdziły) swoje „JA”.

Po spotkaniu otrzymujecie materiały w postaci opracowania Waszego typu sylwetki, typu urody oraz indywidualnej palety kolorystycznej. Przesyłam Wam również obszerne podsumowanie, które zawiera najważniejsze elementy omawianego stylu, listę baz wraz z propozycją, jak je nosić, listę dodatków i akcesoriów wraz z przykładowymi zdjęciami. Wszystko to jest spersonalizowane, bo przygotowuję indywidualnie dla Was. Plik zawiera od kilku do kilkunastu stron podsumowania, więc jest podręcznikiem, z którego będziecie czerpać przez długi czas 🙂

Zachęcam do zapoznania się z moim profilem w mediach społecznościowych, gdzie prezentuję efekty swojej pracy. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak pracuję, jakie jest moje poczucie estetyki i jakie materiały przygotowuję swoim klientom.

A jeśli wiedzę w temacie swojego ubioru sprawdzić w praktyce zapraszam na Treningu Stylu (szczegóły tutaj). Z moją pomocą możecie też przejrzeć szafę (szczegóły tutaj) czy zaplanować zakupy (informacje znajdziecie tutaj i tutaj)

Pamiętajcie, możecie też skorzystać z opcji łączonej i analizę sylwetki oraz analizę stylu wykonać on-line. Szczegóły tutaj i tutaj.

Cena pakietu (wraz z opracowaniem i paletą kolorystyczną): 1150 PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Close Menu