Pomimo tego, że od wielu lat promowana jest samoakceptacja, bylibyście zdziwieni, jak wiele osób nie zna swojego własnego ciała. A przecież kluczem do zaakceptowania siebie jest świadomość tego, jacy jesteśmy. I odnalezienie tego, co najpiękniejsze, co chcecie pokazać i co będzie Waszym atutem. 

Z doświadczenia wiem, że przeszkodą w obiektywnej ocenie sylwetki są zarzyłości z przeszłości. Dlatego czasem warto, żeby przyjrzała się Wam osoba zupełnie neutralna, która obiektywnie oceni czy to, co nosicie w głowie jest prawdziwe. Bo już niejeden raz widziałam, że Wasze przeświadczenia nijak się mają do rzeczywistości.

Ważne jest również to, że analiza sylwetki pomaga zacząć budować przemyślaną i kompaktową szafę. Zwłaszcza u osób, które dopiero zaczynają zabawę modą. Bo zbiór zasad jest potrzebny, jak filar, na którym zbudujecie swój wizerunek. A jak tylko nabierzecie wprawy, swobodnie i świadomie wybierzecie z tych zasad te, które dla Was są najlepsze.

Analiza sylwetki u mnie to nie tylko określenie proporcji ciała i dobranie fasonów. Towarzyszy jej zwrócenie uwagi na dobór tkanin, dzianin, tekstur i wzorów. To również lekcja, jak oswoić się ze swoją figurą i jak znaleźć sposób na siebie. Bo wszystkie analizy wykonuję indywidualnie, skupiając się na każdym detalu. Nie ma jednakowych ludzi i nie ma uniwersalnego podejścia do kwestii ubierania się. 

To co ostatecznie zdecyduje, w jakich fasonach najlepiej się poczujecie, to Wasz Styl. Dlatego zdecydowałam się połączyć analizę sylwetki i analizę stylu (szczegóły tutaj) w jedną usługę. To pomoże Wam ubrać się nie tylko tak, aby podkreślić harmonię sylwetki, ale przede wszystkim tak, aby poczuć się dobrze w noszonych ubraniach. No i trwające około 3h konsultacje na pewno wyczerpią temat, a Was napełnią wiedzą pomagającą w tworzeniu zestawów ubrań na bardzo długi czas. Bo uwierzcie, budowanie świetnych stylizacji nie zależy od rozmiaru, zasobności portfela czy noszeniu najmodniejszych ubrań. Ale od Waszego zaangażowania i świadomości w wybieraniu i zestawianiu tego, co macie w szafach.

Jak wygląda analiza sylwetki z osobistą stylistką:

  • Analiza sylwetki trwa ok. 1,5 h.
  • Wykonuję ją w swoim studio w Gliwicach.
  • Określam proporcjie sylwetki mierząc obwody ciała, dlatego dobrze mieć ze sobą dopasowane i elastyczne ubranie, które to umożliwi. Pytam również o wzrost i rozmiar buta.
  • Podczas spotkania na bieżąco komentuję, jakie fasony najlepiej podkreślą to, co chcecie pokazać. Tłumaczę też, co zrobią fasony niekorzystne i jak ewentualnie temu przeciwdziałać. Podkreślam, jakie tkaniny najlepiej zgrają się z sylwetką, a jeśli korzystacie z usługi „Analiza kolorytyczna” – jak powinniście akcentowac stylizację barwami. 
  • Ponieważ elementem spotkania jest też analiza stylu (szczegóły tutaj), wszystkie proponowane fasony filtrujemy przez pryzmat waszych upodobań.
  • Aby bez problemu poradzić sobie z budowaniem stylizacji, po spotkaniu przygotowuję dla Was indywidualne opracowanie sylwetki. To podstawowe wskazówki dotyczące ubioru zgodnie z proporcjami ciała – streszczenie informacji przekazanych na spotkaniu. Wraz z nim otrzymujecie również podsumowanie Waszego stylu (szczegóły tutaj). Całość to kwintesencja wiedzy dotyczącej Was i niezwykle ułatwiająca budowanie stylizacji.

Zachęcam do zapoznania się z moim profilem w mediach społecznościowych, gdzie prezentuję efekty swojej pracy. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak pracuję, jakie jest moje poczucie estetyki i jakie materiały przygotowuję swoim klientom.

Analizę sylwetki możemy wykonać również bez wychodzenia z domu 😉 Szczegóły tutaj.

A jeśli wiedzę w temacie swojego ubioru chcecie uzupełnić, zapraszam na Analizę kolorystyczną (szczegóły tutaj) lub Stylizację od podstaw (szczegóły tutaj). Natomiast w praktyce możecie sprawdzić nabytą wiedzę podczas Treningu Stylu (szczegóły tutaj) lub z moją pomocą przejrzeć szafę (szczegóły tutaj) czy zaplanować zakupy (informacje znajdziecie tutaj i tutaj)

Cena usługi (analiza sylwetki i analiza stylu wraz z podsumowaniem): 700 PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Close Menu