Analiza sylwetki i związany z tym odpowiedni dobór fasonów  to jeden z najistotniejszych elementów dobrego wyglądu. Polega na ocenie proporcji naszego ciała i zastosowaniu kilku sposobów, aby doprowadzić te proporcje do stanu najbardziej zbliżonego do doskonałego. Co ważne, nie ma tu znaczenia rozmiar, nawet nosząc „plus size” mamy określony typ sylwetki i zgodnie z nim szukamy najlepszych dla siebie rozwiązań.

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele można osiągnąć stosując drobne triki: odpowiedni kształt dekoltu, wyższy stan w spodniach czy krótszą długość spódnicy. To, jakie rozwiązania zastosować, który fason będzie najlepszy, jakie wzory będą odpowiednie i jak je ze sobą połączyć klient dowiaduje się właśnie podczas analizy sylwetki.

Jak wygląda analiza sylwetki z osobistą stylistką:

  • Analiza trwa ok. 1,5 h.
  • Wykonuję ją w swoim studio w Gliwicach.
  • Aby dobrze określić proporcje mierzę klientów (obwód lub szerokość rozstawu ramion, pasa i bioder), dlatego dobrze mieć ze sobą dopasowane i elastyczne ubranie, które to umożliwi. Pytam również o wzrost klienta.
  • Określam kształt twarzy,  proporcje tułowia i nóg, długość szyi, ramion, rozmiar biustonosza, rozmiar stopy.
  • Podczas spotkania nie tylko określam sylwetkę, ale na bieżąco komentuję, jakie fasony będą najlepsze, jakie rozwiązania zastosować, żeby osiągnąć spodziewany efekt i jakie tkaniny najlepiej podkreślą atuty klientów.
  • Po spotkaniu przygotowuję Kartę Sylwetki lub Podręcznik Klienta* (opcja płatna dodatkowo 250 PLN). Karta Sylwetki to podstawowe wskazówki dotyczące ubioru zgodnie z proporcjami swojego ciała. Podręcznik klienta to 20-30 stronicowy opis zalecanych fasonów wraz ze zdjęciami.

Analizę sylwetki możemy wykonać również bez wychodzenia z domu 😉 Szczegóły tutaj.

Cena usługi (analiza sylwetki z Kartą Sylwetki): 300 PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Close Menu