Na ten pakiet decydujecie się bardzo często, bo jego elementy to kwintesencja dobrego ubioru. Składa się z analizy kolorystycznej i analizy sylwetki, prowadzonej w sposób analogiczny jak usługi wykonywane indywidualnie (szczegóły dotyczące analiz oraz jak się do nich przygotować znajdziecie tutaj i tutaj). Zaletą skorzystania z tego pakietu jest nie tylko cena (niższa niż realizując usługi oddzielnie), ale też kompleksowość.

Zwykle obie usługi realizujemy tego samego dnia, więc wychodząc z mojego biura jesteście w pełni świadomi siebie. Pakiet pozwala Wam swobodnie i samodzielnie się ubrać, bo do obu usług otrzymujecie pomoce: indywidualną paletę kolorystyczną oraz podsumowanie analiz. Na spotkaniu też podpowiadam Wam, jak samodzielnie zrobić porządek w szafie i jak potem przygotować się do zakupów. Całość spotkania to ok 3-4 h intensywnej pracy, ale otrzymujecie pełen komplet podstawowych informacji o sobie.

Zachęcam do zapoznania się z moim profilem w mediach społecznościowych, gdzie prezentuję efekty swojej pracy. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak pracuję, jakie jest moje poczucie estetyki i jakie materiały przygotowuję swoim klientom.

Pamiętajcie, możecie też skorzystać z oferty łączonej i analizę sylwetki wykonać on-line! Szczegóły znajdziecie tutaj. A jeśli chciałybyście dopracować swój styl lub po samodzielnym przeglądzie szafy zbudować ze mną zestawy, zapraszam na Stylizację od podstaw (szczegóły tutaj) i Trening stylu (szczegóły tutaj)

Cena usługi (zawiera paletę kolorystyczną i oraz podsumowanie analiz) – 950 PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Close Menu