warsztaty stylu

Zawsze powtarzam, że to styl powinien być pierwszym elementem, na bazie którego tworzycie szafy. Bo to on ostatecznie zdecyduje, po jaką kolorystykę i fasony sięgniecie. A paradoksalnie to właśnie jemu poświęcamy najmniej czasu i uwagi.

Dlatego stworzyłam usługę „analizy stylu”, która polega na dotarciu do Waszej osobowości i ukształtowanie Waszego wizerunku w taki sposób, żeby stał się odzwierciedleniem Waszego „JA”.

Realizuję ją w kilku etapach (część odbywa się on-line) i zawiera elementy Waszej samodzielnej pracy – oczywiście pod moim okiem;). Na analizę składa się moja autorska ankieta, materiały pomagające w interpretacji stylu oraz przygotowany przez Was moodboard. Etap pracy nad stylem rozpoczynamy ok 1-2 tygodni przed faktycznym spotkaniem, po to, abyście mieli czas na zastanowienie i przygotowanie swojej tablicy stylu.

Na podstawie otrzymanych od Was materiałów oceniam styl i preferencje, które dogłębnie omawiamy podczas spotkania. Dodatkowo, żeby nic nie umknęło, zbieram to, co ustaliliśmy i wysyłam do Was w formie podsumowania – pliku pdf. Zawiera on najważniejsze elementy omawianego stylu, listę baz wraz z propozycją, jak je nosić, listę dodatków i akcesoriów wraz z przykładowymi zdjęciami zestawień. I co najważniejsze – to nie jest gotowiec, bo każde podsumowanie robię indywidualnie dla każdego klienta.

Plik zawiera od kilku do kilkunastu stron i jest on Waszym spersonalizowanym podręcznikiem, z którego będziecie czerpać przez długi czas 🙂 I który pozwoli Wam rozwijać się dalej.

Plik zawiera również zdjęcia-inspiracje, aby dalsza praca nad stylem była już prosta i przyjemna i aby Wasz dotychczasowy styl powiązać z tym wymarzonym 😉

Analizę stylu możemy również przeprowadzić bez wychodzenia z domu (szczegóły tutaj) lub podczas warsztatów (szczegóły tutaj)

Usługa trwa ok. 2h

Cena usługi (analiza stylu wraz z podsumowaniem): 450 PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Close Menu