warsztaty stylu

Pomysł tej usługi powstał całkiem niedawno, jako uzupełnienie Pakietu kolorystyczno – sylwetkowego. Bo zawsze powtarzam, że znajomość swojego typu kolorystycznego, sylwetki i stylu to podstawa w tworzeniu garderoby.

Usługa „analizy stylu” polega na dotarciu do Waszej osobowości i ukształtowanie Waszego wizerunku w taki sposób, żeby stał się odzwierciedleniem Waszego „JA”.

Realizuję ją w kilku etapach (część odbywa się on-line) i zawiera elementy Waszej samodzielnej pracy – oczywiście pod moim okiem;). Na analizę składa się moja autorska ankieta, materiały pomagające w interpretacji stylu oraz przygotowany przez Was moodboard. Etap pracy nad stylem rozpoczynamy ok 1-2 tygodni przed faktycznym spotkaniem, po to, abyście miały czas na zastanowienie i przygotowanie swojej tablicy stylu.

Na podstawie otrzymanych od Was informacji oceniam styl i preferencje, a następnie się spotykamy, aby dogłębnie omówić temat. Po spotkaniu zbieram wszystkie informacje i przesyłam Wam podsumowanie. Dotyczący ono propozycję ubrań, które będą stanowić trzon waszej szafy i które mogą stać nie Wasza wyróżnikiem. Ale podpowiadam też, jak je łączy w stylizacje i jak dobierać dodatki.

Podsyłam również inspiracje, aby dalsza praca nad stylem była już prosta i przyjemna i aby Wasz dotychczasowy styl powiązać z tym wymarzonym 😉

Analizę stylu możemy również przeprowadzić bez wychodzenia z domu 😉 Szczegóły tutaj.

Spotkania prowadzę indywidualnie lub w niewielkich grupkach Usługa trwa ok. 2h

Cena usługi: 250 PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Close Menu