szafa kapsułowa

Wiele z Was przychodząc na indywidualne konsultacje pyta o szafy kapsułowe. Dlatego postanowiłam stworzyć oddzielną usługę zawierającą elementy budowania capsule wardrobe. Bo u mnie przygotowanie szafy kapsułowej to nie tylko wysłanie Wam linków do ubrań. To też kilkugodzinne spotkania, rozmowy i lekcja wiedzy o Was samych. Bo ja nie tyko tworzę z Wami świetny zestaw ubrań, ale też uczę, jak możecie zrobić to sami!

Spotkania przeprowadzam osobiście, w moim studio w Gliwicach i dzielę na dwa etapy. Pierwszy dotyczy oceny indywidualnych cech fizycznych (typ kolorystyczny i sylwetka) oraz osobowości (styl) i trwa ok 3-4h. Drugi etap to zakupy elementów kapsułki, tak żeby tworzyć z nich gotowe do wyjścia stylizacje.

szafa kapsułowa

Etap pierwszy pakietu składa się z następujących elementów:

Analizy kolorystycznej

Czyli pełnowartościowej usługi, przy pomocy której ustalimy nie tylko Wasze najlepsze kolory bazowe, ale również jakie inne barwy powinny je dopełniać. Pokażę Wam, jak potem te kolory zestawiać, żeby tworzyć idealne dla siebie stylizacje. Oczywiście na zakończenie otrzymacie indywidualnie dla Was przygotowaną paletę kolorystyczną, którą wykorzystacie nie tylko podczas tworzenia szafy kapsułowej, ale również w jakichkolwiek innych zakupach.

Dokładny opis analizy znajdziecie tutaj

Elementów analizy sylwetki

Ta część zawiera określenie typu sylwetki i dobór najlepszych fasonów, z których najłatwiej będzie Wam tworzyć dopasowane do siebie stylizacje. Nie jest ona tak mocno rozbudowana jak tradycyjna analiza sylwetki, bo przy szafie kapsułowej skupiamy się na minumum. Ale to wystarczy, aby elementy, z których będzie składać się Wasza kapsułka spełniało wszystkie Wasze oczekiwania. Jeśli na spotkanie przyniesiecie kilka sztuk ubrań i dodatków z Waszej szafy (maksymalnie 5 elementów), zmierzymy je i ewentualnie uwzględnimy w całościowej kapsułce.

Elementów analizy stylu

Czyli ankiety, którą wypełniacie w celu poznania samych siebie oraz moodboardu. Na podstawie wnikliwej analizy przesłanych przez was materiałów oraz w oparciu o rozmowę, którą przeprowadzam z Wami podczas całego spotkania, definiujemy zestaw bazowych ubrań i dodatków, które zbudują Waszą szafę. Dzięki temu możemy stworzyć całościową koncepcję Waszej kapsułki.

stylizacja od podstaw

Etap drugi pakietu stylizacji szafa kapsułowa na miarę

Drugi etap usługi to zakup wytypowanych podczas pierwszego spotkania ubrań i dodatków, które stworzą gotowe stylizacje. Realizujemy go jako usługę zakupów on-line z opcją mierzenia u mnie w studio * (szczegółowy opis usługi znajdziecie tutaj). Bo zakupów nie kończę tylko wysłaniem linków – wiele ubrań nabiera charakteru dopiero wtedy, kiedy zostaną podstylizowane. I choć do każdej usługi dołączam komplet kolaży pokazujących zestawienia, dopiero jak je założycie widzicie jak układają się na sylwetce i jak pracuje materiał. A ja pokazuję mam szansę pokazać Wam, jak je dopracować, żeby osiągnąć najlepszy efekt.

Standardowy zestaw szafy kapsułowej zawiera 2-3 topy, spodnie, spódnicę, sukienkę, sweter lub marynarkę, kurtkę lub płaszcz, biżuterię, torebkę, 1-2 pary butów i pozostałe akcesoria (zależne od upodobań i Waszego stylu). Oczywiście w proponowanej kapsułce uwzględniam Wasze indywidualne potrzeby (np 2 pary spodni, bo spódnic nie nosicie;)) – bo ona ma pracować dokładnie dla Was. Szafy kapsułowe tworzymy na aktualny sezon (letnie, zimowe, wiosenne, jesienne) lub okazję (do pracy, na wyjazdy, weekendową, okazyjną).

przegląd szafy

Podsumowanie usługi stylizacji

Podsumowaniem całościowym usługi jest indywidualnie przygotowany dla Was poradnik w formie pliku pdf, w którym znajdziecie zebranie wskazówek ze spotkania. Elementem poradnika jest również biblioteka zdjęć z zestawami, które stworzyłyśmy podczas spotkania, a która to będzie stanowić świetną ściągawkę przy samodzielnym budowaniu stylizacji.

Zachęcam do zapoznania się z moim profilem w mediach społecznościowych, gdzie prezentuję efekty swojej pracy. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak pracuję, jakie jest moje poczucie estetyki i jakie materiały przygotowuję swoim klientom.

Cena całości pakietu (zawiera indywidualną paletę kolorystyczną i poradnik oraz bibliotekę zdjęć Waszych stylizacji) – 1500PLN

*Na indywidualne zapytania możliwa jest opcja zakupów stacjonarnych.

Close Menu