szafa kapsułowa

Wiele z Was przychodząc na indywidualne konsultacje pyta o szafy kapsułowe – jak się za nie zabrać, co jest najważniejsze i w jaki sposób dobierać ubrania. Dlatego postanowiłam stworzyć oddzielną usługę zawierającą podstawowe elementy budowania capsule wardrobe. 

Spotkanie przeprowadzam osobiście, w moim studio w Gliwicach i dzielę na dwa etapy. Pierwszy dotyczy oceny indywidualnych cech fizycznych (typ kolorystyczny i sylwetka) oraz osobowości (styl) i trwa ok 3-4h. Drugi etap to do wyboru:

  • zakupy elementów kapsułki, tak żeby tworzyć z nich gotowe do wyjścia stylizacje
  • przegląd elementów Waszej szafy i stworzenie z nich zestawów szafy kapsułowej
szafa kapsułowa

Etap pierwszy pakietu składa się z następujących elementów:

Analizy kolorystycznej

Czyli pełnowartościowej usługi, przy pomocy której ustalimy nie tylko Wasze najlepsze kolory bazowe, ale również jakie inne barwy powinny je dopełniać. Pokażę Wam, jak potem te kolory zestawiać, żeby tworzyć idealne dla siebie stylizacje. Oczywiście na zakończenie otrzymacie indywidualnie dla Was przygotowaną paletę kolorystyczną, którą wykorzystacie nie tylko podczas tworzenia szafy kapsułowej, ale również w jakichkolwiek innych zakupach.

Dokładny opis analizy znajdziecie tutaj

Elementów analizy sylwetki

Ta część zawiera określenie typu sylwetki i dobór najlepszych fasonów, z których najłatwiej będzie Wam tworzyć dopasowane do siebie stylizacje. Nie jest ona tak mocno rozbudowana jak tradycyjna analiza sylwetki, bo przy szafie kapsułowej skupiamy się na minumum. Ale to wystarczy, aby elementy, z których będzie składać się Wasza kapsułka spełniało wszystkie Wasze oczekiwania.

Elementów analizy stylu

Czyli ankiety, którą wypełniacie w celu poznania samych siebie. Na podstawie wnikliwej analizy Waszych odpowiedzi oraz w oparciu o rozmowę, którą przeprowadzam z Wami podczas całego spotkania, definiujemy zestaw bazowych ubrań i dodatków, które zbudują Waszą szafę. Dzięki temu problem dopasowania w stylizacji torebek, butów i innych akcesoriów nie będzie już żadnym wyzwaniem.

stylizacja od podstaw

Etap drugi pakietu stylizacji – szafa kapsułkowa na miarę

Drugi etap usługi to w zależności od wybranej przez Was opcji:

  • Zakup wcześniej wytypowanych ubrań i dodatków, które stworzą gotowe stylizacje. Realizujemy go jako usługę zakupów on-line z opcją mierzenia u mnie w studio *– szczegółowy opis usługi znajdziecie tutaj. Ta opcja daje nam nie tylko możliwość zakupu w szerokiej gamie sklepów (nawet takich, których nie znajdziecie stacjonarnie). Pozwala również wykorzystać ubrania z Waszej szafy, bo na spotkanie możecie przynieść kilka ubrań które już macie, a które chciałybyście w kapsułkę włączyć. 
  • Skomponowanie szafy kapsułowej (lub kilku zestawów np. kapsułki do pracy i weekendowej) w formie przeglądu Waszej garderoby. Na spotkanie w moim studio w Gliwicach przynosicie ubrania i dodatki, które nosicie na co dzień. To właśnie z nich skomponujemy zestawy. Jeśli okaże się, że jakiegoś elementu brakuje, zapiszemy go na listę zakupową.

Spotkanie trwa do 3h (każda kolejna godzina płatna jest dodatkowo 150 PLN) i wychodzicie z niego z gotowymi zestawami ubrań 😉 

przegląd szafy

Podsumowanie usługi stylizacji

Podsumowaniem całościowym usługi jest indywidualnie przygotowany dla Was poradnik w formie pliku pdf, w którym znajdziecie zebranie wskazówek ze spotkania. Elementem poradnika jest również biblioteka zdjęć z zestawami, które stworzyłyśmy podczas spotkania, a która to będzie stanowić świetną ściągawkę przy samodzielnym budowaniu stylizacji.

Cena całości pakietu (zawiera indywidualną paletę kolorystyczną i poradnik z biblioteką zdjęć) – 1000PLN 

*Na indywidualne zapytania możliwa jest opcja zakupów stacjonarnych.

Close Menu