Na usługę wspólnych zakupów stacjonarnych często decydujecie się już po analizie sylwetki i analizie kolorystycznej lub po przeglądzie szafy. Zwykle umawiam się z klientami w galeriach handlowych, dostosowując listę sklepów do preferencji klienta i planowanych wydatków. Standardowo zakupy trwają do 4h (każda dodatkowa godzina jest płatna).

Zanim rozpoczniemy zakupy, przeprowadzam z Wami rozmowę, która pozwala mi zorientować się, jakie są Wasze potrzeby i budżet. Proszę też o przygotowanie kilku zdjęć inspiracji. Im bardziej rzetelnie je przygotujecie, tym lepiej, bo bo na ich podstawie dostosuję styl ubrań do Waszych preferencji.

Dobrze, jeśli znam również Wasz typ kolorystyczny i sylwetkę, bo to cechy, na których lubię bazować podczas wybierania stylizacji.

Jak przebiegają zakupy stacjonarne z osobistą stylistką

 • Standardowe zakupy trwają 4h (każda nadgodzina jest dodatkowo płatna).
 • Odwiedzamy zwykle 4-6 sklepów.
 • Podczas standardowego spotkania kupujemy kilka – kilkanaście elementów garderoby. Zawsze staram się, żeby były to zestawy złożone z ubrań i dodatków, które ułatwią Wam przyszłe tworzenie stylizacji.
 • Jeśli planujecie kompleksowe zakupy (np po przeglądzie szafy), możecie potrzebować więcej niż jednego spotkania. Na każde umawiamy się i rozliczamy oddzielnie.
 • Istnieje możliwość połączenia zakupów stacjonarnych i on-line. Każda z opcji jest płatna oddzielnie, ale kupowane elementy zawsze tworzą spójną całość.
 • Zwykle kupujemy ubrania stosowne na dany sezon (wiosenny, letni, jesienny, zimowy) lub na daną okazję (zestaw do pracy, codzienny, wyjazdowy czy okazjonalny)

Jak przygotować się do zakupów stacjonarnych z osobistą stylistką

 • Przygotujcie kilka zdjęć stylizacji (wraz z dodatkami), które się Wam podobają, ale równocześnie bez wahania byście je założyły.
 • Ubierzcie się w wygodne ubranie (najlepiej, aby góra i dół były osobnymi częściami), które łatwo będzie ściągnąć. Nie zapomnijcie o wygodnych butach.
 • Zastosujcie taki makijaż i fryzurę, żeby ich nie poprawiać za każdym razem po zmierzeniu ubrań.
 • Jeśli chcecie odmienić swoją garderobę – otwórzcie się na zmiany!
 • I pamiętajcie – zakupy to sztuka kompromisu. Jeśli chcecie włókna naturalne, pewnie będą się gniotły, na jasnych rzeczach będzie widać plamy, ale to kolor idealny na lato, no a bawełniane – miękkie spodnie z czasem wypchają się na kolanach. Nawet ja nie mam mocy, aby stworzyć elementy, które nie istnieją 😉

I nie zapominajcie – każdy stylista ubiera swoich klientów przez pryzmat swojego poczucia estetyki, znajomości mody, trendów i światopoglądu. Zachęcam więc do zapoznania się z moim profilem w mediach społecznościowych, gdzie prezentuję efekty swojej pracy. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak pracuję, jakie jest moje spojrzenie na modę i jakie materiały przygotowuję swoim klientom.

Cena usługi dla klientów, z którymi wcześniej współpracowałam (do 4 h): 800 PLN

Cena usługi dla klientów, z którymi wcześniej nie współpracowałam (do 4 h): 1000 PLN


Każda kolejna godzina – 200 PLN


Cena usługi nie zawiera kosztów zakupów

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Close Menu