Przegląd szafy to jedna z najbardziej intymnych usług, jakie proponuję. Polega na wybraniu spośród ubrań i dodatków jakie posiadacie tych, które do Was pasują – nie tylko pod względem fizycznym (fasonów czy koloru), ale przede wszystkim Waszej osobowości i stylu. Dlatego umawiam się z Wami, kiedy mamy za sobą podstawowy pakiet usług (analizę kolorystyczną, analizę sylwetki i analizę stylu). Bo jestem przeciwnikiem budowania szaf tylko w oparciu o swoje własne poczucie estetyki i upodobania. A tylko mając możliwość wcześniejszego poznania Was mam pewność, że szafa nad którą pracujemy będzie służyła dokładnie Wam.

Co ważne – przegląd szafy ze mną polega nie tylko na usunięciu niepotrzebnych (lub niepasujących) ubrań czy dodatków. Ale przede wszystkim na znalezieniu nowych rozwiązań dla tych, które pozostaną. Bo każdemu stworzonemu z Wami zestawowi robię zdjęcie. Dzięki temu, po spotkaniu, otrzymujecie gotową bibliotekę swoich własnych stylizacji, z której będziecie mogły skorzystać przez bardzo długi czas i które mogą stać się Waszą inspiracją w ukierunkowaniu stylu 😉

Jeśli chcecie przejrzeć szafę w sposób bardziej kompaktowy, proponuję również spotkania w swoim studio. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Jak przygotować się do przeglądu szafy z osobistą stylistką Dorotą Panek

  • Standardowo przegląd szafy trwa ok. 4h.
  • Zwykle proszę o wcześniejsze przygotowanie ubrań, wyjęcie z szaf i półek wszystkich elementów, które chcecie poddać przeglądowi.
  • Proszę również o przygotowanie kartonów lub worków, w które będziemy segregować przejrzane ubrania.
  • Nierozłącznym elementem przeglądu szafy jest mierzenie odzieży, dopasowywanie do niej dodatków i tworzenie zestawów – taki przegląd jest więc niezłym źródłem ruchu :).
  • Podsumowując przegląd szafy mówię, w co ją możecie uzupełnić, aby możliwości stylizacji tego, co już macie były jak największe.
  • Jeśli chcecie dokonać kompleksowego przeglądu szafy i macie dużo ubrań i dodatków, przygotujcie się na dłuższe spotkanie (każda godzina przekraczająca 4 godziny płatna jest dodatkowo).
  • A jeśli Wasza szafa jest niewielka, lub chcecie przejrzeć tylko część ubrań, zachęcam do atrakcyjnego cenowo przeglądu w moim studio (szczegóły tutaj)
  • Jeśli umawiacie się na przegląd poza Gliwicami, do ceny usługi doliczam koszty dojazdu (wycena indywidualna).

Zachęcam do zapoznania się z moim blogiem i profilem w mediach społecznościowych, gdzie prezentuję efekty swojej pracy. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak pracuję, jakie jest moje poczucie estetyki i jakie materiały przygotowuję swoim klientom.

Cena usługi (do 4 h): 1000 PLN
Każda kolejna godzina: 200 PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Trenuj styl ze stylistką
Close Menu