Przegląd szafy to jedna z najbardziej intymnych usług, jakie proponuję. Usługa polega na wybraniu spośród ubrań i dodatków jakie posiadacie tylko tych, które są zgodne z Waszym typem kolorystycznym, proporcjami ciała, charakterem pracy, stylem życia, zainteresowaniami i osobowością. Dlatego wykonuję ją wyłącznie po przeprowadzeniu dłuższej rozmowy, analizy kolorystycznej, analizy sylwetki i wykonaniu przez Was pracy domowej (żeby osiągnąć pełen efekt angażuję też klientów).  Dodatkowo podczas usługi pokazuję jak optymalnie ułożyć w szafie poszczególne ubrania, jak je zestawić ze sobą, robię listę brakujących ubrań, dobieram dodatki, a jeśli tego chcecie, przeglądam również bieliznę i rajstopy. W końcu jak szafa ma być perfekcyjna, to nie może braknąć w niej żadnego elementu.

Jak przygotować się do przeglądu szafy z osobistą stylistką Dorotą Panek

  • Standardowo przegląd szafy trwa ok. 3h.
  • Zwykle proszę o wcześniejsze przygotowanie ubrań, wyjęcie z szaf i półek wszystkich elementów, które chcecie poddać przeglądowi.
  • Proszę również o przygotowanie kartonów lub worków, w które będziemy segregować przejrzane ubrania.
  • Podczas przeglądania odzieży proszę o mierzenie niektórych elementów i w ten sposób pokazuję jak z nich zbudować nowe stylizacje.
  • Na koniec mówię, co w szafie powinno się jeszcze znaleźć, żeby było stylowo.
  • Jeśli chcecie dokonać kompleksowego przeglądu szafy i macie dużo ubrań i dodatków, przygotujcie się na dłuższe spotkanie (każda godzina przekraczająca 3 godziny płatna jest dodatkowo).
  • Jeśli umawiasz się na przegląd poza Gliwicami, do ceny usługi doliczam koszty dojazdu (wycena indywidualna)

Uwaga: Opcja chwilowo niedostępna. Jeśli chcesz umówić się na przegląd szafy, skorzystaj z opcji przeglądu w moim studio – szczegóły tutaj


Cena usługi (do 3 h): 500 PLN
Każda kolejna godzina: 150 PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Trenuj styl ze stylistką
Close Menu