szafa przegląd

Przegląd szafy to niezwykle intymna usługa, która wymaga zaproszenia kogoś zupełnie obcego do swojego domu. Dlatego stworzyłam opcję przeglądu szafy w swoim studio i zapraszam do Gliwic, na rozprawienie się ze swoimi ubraniami!

Dlaczego opcja przeglądu szafy w moim studio w Gliwicach może być dla Was lepsza niż tradycyjna?

Głównie dlatego, że to Wy decydujecie, co i jak chcecie mi pokazać. Na przegląd przynosicie tylko ubrania i dodatki, które same wyselekcjonowałyście, dzięki czemu mamy więcej czasu na zbudowanie z nich różnych stylizacji. No i jest to czas tylko dla Was – takiego przeglądu nie przerwie nam pies proszący o wyjście na spacer czy pociechy, które domagają się uwagi 😉

Jest to też idealny wstęp do przygotowania szafy kapsułowej

Przeglądając już wcześniej przebrane przez Was ubrania nie tylko zdecydujemy, które z nich będą dla Was najbardziej odpowiednie, ale też jak je wystylizować, żeby osiągnąć najlepszy efekt. I pokażę Wam, które z nich wybrać i jak zestawiać, żeby ułożyły się w szafę kapsułową.

W ramach spotkania zasugeruję też co dokupić, żeby wszystkie ubrania poskładały się w całość. Bo czasem wystarczy jeden dodatek, który wszystko powiąże 😉

Jak przygotować się do przeglądu szafy w moim studio w Gliwicach

  • Standardowo przegląd szafy trwa ok. 4h.
  • Wszystkie ubrania, buty i dodatki, które chcecie przejrzeć pakujecie do walizki czy torby i zabieracie ze sobą.
  • Zwykle przydają się Wam też worki, w które pakujecie elementy, z którymi lepiej się rozstać.
  • Najistotniejszym elementem przeglądu jest tworzenie z Waszych ubrań nowych zestawów, dlatego rzeczy mierzycie pod moim okiem. Te którym trzeba powiedzieć „do widzenia” odkładamy na bok, a z pozostałych tworzymy nowe stylizacje .
  • Każdy z zestawów uwieczniamy, a po spotkaniu otrzymujecie ode mnie bibliotekę, która może stać się źródłem waszych inspiracji (ale i gotowcem) na przyszłość.
  • Jeśli myślicie o zbudowaniu szafy kapsułowej, powiem, które elementy najlepiej się w niej sprawdzą i co ewentualnie trzeba będzie dokupić.
  • Jeśli chcecie dokonać kompleksowego przeglądu szafy i macie dużo ubrań i dodatków, przygotujcie się na dłuższe spotkanie (każda godzina przekraczająca 4 godziny płatna jest dodatkowo).

Zachęcam do zapoznania się z moim blogiem i profilem w mediach społecznościowych, gdzie prezentuję efekty swojej pracy. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak pracuję, jakie jest moje poczucie estetyki i jakie materiały przygotowuję swoim klientom.

Pamiętajcie, każdy przegląd szafy przeprowadzam po wcześniejszej analizie kolorystycznej, analizie sylwetki i analizie stylu.

Cena usługi (do 4 h): 800 PLN
Każda kolejna godzina: 200 PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Close Menu