szafa przegląd

Ostatnio częściej zdarzało mi się przeglądać szafy w moim studio niż w Waszych domach. Dlatego postanowiłam zrobić z tego osobną usługę. I z okazji inauguracji mojego nowego miejsca, uczynić tę usługę atrakcyjną cenowo 😉 Dlatego zapraszam do siebie, do Gliwic, na rozprawienie się ze swoimi ubraniami!

Dlaczego opcja przeglądu szafy w moim studio w Gliwicach może być dla Was lepsza niż tradycyjna?

Głównie dlatego, że to Wy decydujecie, co i jak chcecie mi pokazać. Na przegląd przynosicie tylko ubrania i dodatki, które same wyselekcjonowałyście, dzięki czemu mamy więcej czasu na zbudowanie z nich różnych stylizacji. No i jest to czas tylko dla Was – takiego przeglądu nie przerwie nam pies proszący o wyjście na spacer czy pociechy, które domagają się uwagi 😉

Jest to też idealny wstęp do przygotowania szafy kapsułowej

Przeglądając już wcześniej przebrane przez Was ubrania nie tylko zdecydujemy, które z nich będą dla Was najbardziej odpowiednie, ale też jak je wystylizować, żeby osiągnąć najlepszy efekt. I pokażę Wam, które z nich wybrać i jak zestawiać, żeby ułożyły się w szafę kapsułową.

W ramach spotkania zasugeruję też co dokupić, żeby wszystkie ubrania poskładały się w całość. Bo czasem wystarczy jeden dodatek, który wszystko powiąże 😉

Jak przygotować się do przeglądu szafy w moim studio w Gliwicach

  • Standardowo przegląd szafy trwa ok. 3h.
  • Wszystkie ubrania, buty i dodatki, które chcecie przejrzeć pakujecie do walizki czy torby i zabieracie ze sobą
  • Zwykle przydają się Wam też worki, w które pakujecie elementy, z którymi lepiej się rozstać
  • Podczas przeglądania odzieży proszę o mierzenie niektórych elementów i w ten sposób pokazuję jak z nich zbudować nowe stylizacje.
  • Jeśli myślicie o zbudowaniu szafy kapsułowej, powiem, które elementy najlepiej się w niej sprawdzą i co ewentualnie trzeba będzie dokupić.
  • Jeśli chcecie dokonać kompleksowego przeglądu szafy i macie dużo ubrań i dodatków, przygotujcie się na dłuższe spotkanie (każda godzina przekraczająca 3 godziny płatna jest dodatkowo).

Pamiętajcie, każdy przegląd szafy przeprowadzam po wcześniejszej analizie kolorystycznej i analizie sylwetki. Fajnie, jeśli macie też za sobą pełną analizę stylu.


Cena usługi (do 3 h): 450 PLN
Każda kolejna godzina: 150 PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Close Menu