Jako osobista styliska spędzająca wiele czasu z klientami indywidualnymi organizuję spotkania, warsztaty i pogadanki dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku i o różnej profesji. Na spotkaniach, bazując głównie na swoim doświadczeniu, opowiadam zarówno o sylwetkach jak i o typach kolorystycznych. Wiele uwagi poświęcam również tematowi doboru dodatków i określeniu swojego stylu. Daję praktyczne wskazówki, jak samodzielnie przeprowadzić przegląd szafy i jak potem robić zakupy. Każdy uczestnik czuje się więc jak na indywidualnej konsultacji u stylisty.

Mając wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym i akademickim prowadzę również szkolenia z zakresu podstaw dress codu. Szkolenie może obejmować zarówno spotkania grupowe jak i indywidualne. Na życzenie, przeprowadzam je w postaci prezentacji lub warsztatów tematycznych angażując uczestników do samodzielnej pracy. Szkoleniu może towarzyszyć pakiet sylwetkowo-kolorystyczny dla każdego z osób biorących udział w wydarzeniu. Umożliwiam również konsultacje pomagające określić styl oraz ewentualne rekomendacje jako pakiet dodatkowy.

Szkolenia i warsztaty prowadzę zarówno w swoim studio w Gliwicach, jak i u klienta. Dysponuję niezbędnymi pomocami, które ułatwiają efektywnie włączyć się w dyskusję i w pełni skorzystać z przekazywanej wiedzy.

szkolenia i warsztaty z osobista stylistka Dorota Panek

Warsztaty Stylu w Gliwicach (Śląsk)

Jedną z form odnalezienia swojego stylu, jest udział w autorskich warsztatach mojego pomysłu. W miłym towarzystwie, przy aromatycznej kawie i herbacie oraz pysznym cieście rozgryzamy styl każdej uczestniczki. Wykonujemy moodboardy, robimy listę „must have” stylu i dopasowujemy to, co macie w szafie do oczekiwań. I to nie jest pogadanka, ale aktywne spotkanie, które pomoże Wam znaleźć sposób na siebie i czuć się dobrze w tym, co zakładacie na co dzień.

Maksymalna liczba uczestników: 5 Pań

Cena: 350PLN

Zakres tematyczny

1. Czym jest styl
2. Podział i charakterystyka
3. Styl a sylwetka i typ kolorystyczny
4. Styl w każdym wieku
5. Jak uwzględnić styl w dress code
6. Stylowy moodboard
7. Dodatki w stylu
8. Styl a trendy

Jak się przygotować:
*Przynieść ze sobą 3 ulubione czasopisma o modzie (których nie będzie szkoda pociąć)
*Zabrać ze sobą również 1 część garderoby, 1 parę butów i jeden dodatek –ale takie, które najbardziej lubicie i nosicie
*otworzyć głowę na nowe pomysły i inspiracje 😉

Zapraszam do mojego studio w Gliwicach (Śląsk)
ul. Górnych Wałów 23c/39

Aby zarezerwować miejsce, zadzwoń lub napisz: kontakt@dorotapanek.pl

warsztaty stylu

Warsztaty „Jak zbudować szafę kapsułkową” w Gliwicach (Śląsk)

Szafa kapsułkowa (capsule wardrobe) to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą ubrać się szybko, ale równocześnie dobrze wyglądać. Sprawdzi się również u tych, którzy często wyjeżdżają lub po prostu wolą, gdy otacza ich mniej ubrań. Ale żeby faktycznie taka szafa dawała wiele możliwości, należy poprawnie ją zbudować. Dlatego organizuję autorskie warsztaty, na których dowiecie się kilku interesujących rzeczy o szafie w pigułce oraz poćwiczycie, jak ją zbudować. Dla osób, które znają swój styl, typ kolorystyczny czy najlepsze fasony, to sposób na przejście do kolejnego etapu porządkowania garderoby. Dla tych, którzy dbają o środowisko, to możliwość, dzięki której nauczą się robić świadome zakupy. A dla wszystkich to wiedza, jak posiadając mniej wyglądać świetnie

Maksymalna liczba uczestników: 5 Pań

Zakres tematyczny:
1. Czym jest szafa w pigułce
2. Podstawowe zasady jej budowania
3. Baza i kolorystyka w szafie kapsułkowej
4. Ilość niezbędnych elementów (ubrań i dodatków)
5. Jak robić zakupy ubrań do szafy kapsułkowej
6. Teoria a praktyka – czyli budujemy szafę kapsułkową w Realu!

Koszt uczestnictwa: 350PLN

Zapraszam do mojego studio w Gliwicach (Śląsk)
ul. Górnych Wałów 23c/39

Warunkiem uczestnictwa jest wniesienie opłaty oraz rezerwacja miejsca (telefoniczna tel: 600 527 177 lub mailowa: kontakt@dorotapanek.pl)

warsztaty szafa kapsulkowa

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Close Menu