Jeśli jesteście zainteresowani opcją zakupów ze stylistą, a chcielibyście skorzystać z możliwie najszerszej oferty, proponuję zakupy online. Tę usługę wykonuję zwykle po pakiecie stylizacja od podstaw, kiedy dobrze się poznamy. Ale polecam go też wszystkim, którzy chcą zbudować solidny zestaw ubrań, które łączą się w wiele spójnych stylizacji – w takim przypadku muszę wcześniej znać Wasz typ kolorystyczny i sylwetkę.

szafa kapsułowa w stylu romantycznym

Moja oferta opiera się na przygotowaniu kompletu 12-15 ubrań i dodatków, które stworzą zakupowy zestaw. Zwykle kupujemy ubrania stosowne na dany sezon (wiosenny, letni, jesienny, zimowy) lub na daną okazję (zestaw do pracy, codzienny, wyjazdowy czy okazjonalny).

Jak wyglądają zakupy on-line z osobistą stylistką

  • Na początek rozmawiamy i przekazujecie mi informację, na jaką okazję chcecie się ubrać i jakim budżetem dysponujecie.
  • Proszę też Was o przesłanie mi kilku zdjęć Waszych inspiracji, bo to nich nich oprę koncepcję Wszego stylu i charakteru proponowanych ubrań i dodatków. Im lepiej je przygotujecie, tym trafniej będą przygotowane propozycje.
  • Następnie przygotowuję listę elementów stylizacji i wysyłam je do Was w postaci linków do poszczególnych sklepów.
  • Lista zawiera do 13-15 elementów ubrań i dodatków. Jeśli potrzebujecie więcej, poinformujcie mnie o tym przed spotkaniem, a ustalimy indywidualną cenę usługi.
  • Abyście wiedziały jak budować z tych elementów kompozycje, razem z linkami podsyłam kolaże, które podpowiadają co z czym połączyć i są świetną ściągawką na przyszłość ;).
  • Po otrzymaniu linków decydujecie, czy zaproponowane zestawy Wam odpowiadają.
  • Jeśli jakiś element zestawu Wam nie pasuje, podsyłam zamiennik.
  • Na koniec dokonujecie zakupu rzeczy, które ostatecznie wybraliście i czekacie na przesyłkę.
  • Następnie umawiamy się na spotkanie w moim studio w Gliwicach, podczas którego przymierzacie zakupione ubrania (alternatywnie możemy umówić się również na spotkanie on-line). Dla mnie jest niezwykle ważne, żebyśmy zrobili to razem, bo tylko w taki sposób jesteśmy w stanie ocenić jak układa się tkanina, jak pracuje podczas ruchu, jak wygląda ze każdej strony i jak ją podstylizować, żeby osiągnąć pożądany efekt. Bo czasem skrócenie nogawki, podwinięcie rękawów czy inne zawiązanie paska robi robotę!
  • Podczas mierzenia robię Wam zdjęcia, które prezentują zakupione zestawy na Was i które wykorzystacie jako podpowiedź, kiedy nie będziecie wiedzieć, co założyć 😉
dodatki w stylu klasycznym

Zakupy on-line prowadzę również jako element usługi „Szafa kapsułowa na miarę” (szczegóły tutaj). Jest ona przeznaczona dla osób, które chciałyby przygotować dla siebie niewielki zestaw ubrań przeznaczony na określone potrzeby (szafa kapsułowa codzienna, do pracy, weekendowa, okazjonalna itp.). Podobnie jak w ofercie zakupy-on-line, zawiera do 13-15 elementów zakupowych (odzież i dodatki). Zakup bardziej rozbudowanej szafy kapsułowej jest płatny dodatkowo (ustalamy to indywidualnie w trakcie spotkań).

Pamiętajcie – każdy stylista ubiera swoich klientów przez pryzmat swojego poczucia estetyki, znajomości mody, trendów i światopoglądu. Zachęcam więc do zapoznania się z moim profilem w mediach społecznościowych, gdzie prezentuję efekty swojej pracy. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak pracuję, jakie jest moje spojrzenie na modę i jakie materiały przygotowuję swoim klientom.

Ponieważ „Zakupy On-line” to usługa, w której większość pracy wykonuję przed fizycznym spotkaniem z Wami, przygotowanie propozycji rozpoczynam dopiero po opłaceniu usługi.

Cena dla klientów, którzy są po analizie kolorystycznej, analizie sylwetki, analizie stylu wykonanej przeze mnie (do 15 sztuk kupowanej odzieży i dodatków) – 800 PLN

Cena usługi dla pozostałych klientów (do 15 sztuk kupowanej odzieży i dodatków) – 1000 PLN

Opłata za skorzystanie z usługi nie zawiera kosztu zakupionych elementów

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Close Menu