Sposób prowadzenia analizy stylu on-line niewiele różni się od tego tradycyjnego (szczegóły analizy stylu prowadzonej w ten sposób znajdziecie tutaj).

Pierwszy etap przeprowadzam identycznie – za pomocą poczty e-mail przesyłam Wam moją autorską ankietę oraz proszę o przygotowanie moodboardu.

Kiedy już jesteście gotowi, podsyłacie mi swoją pracę i organizujemy spotkanie on-line lub rozmowę telefoniczną, na której szczegółowo omawiamy temat. Nasza rozmowa nie tylko pomaga Wam odświeżyć Wasz wizerunek, ale też połaczyć Wasz dotychczasowy styl z tym wymarzonym.

Oczywiście po spotkaniu przygotowuję podsumowanie, które będzie Waszym przewodnikiem w budowaniu swojej nowej szafy. Przygotowuję listę baz, które będą dla Was idealne i które zbudują trzon Waszego stylu (i które świetnie sprawdzą się przy budowaniu szafy kapsułowej), podpowiadam na jakie dodatki postawić oraz podsyłam inspiracje, które pomogą w samodzielnej pracy nad swoim stylem. A wszystko to w postaci specjalnie dla Was przygotowanego pliku pdf, zawierającego kilkunaście stron podpowiedzi – aby nic nie umknęło z czasem.

Nie da się rozmawiać o stylu bez wspomnienia o kolorach czy fasonach, dlatego analiza dostępna jest wyłącznie w pakietach: z Analizą sylwetki (opis analizy sylwetki znajdziecie tutaj) lub w pakiecie Stylizacja od podstaw (szczegóły tutaj).

Zachęcam do zapoznania się z moim profilem w mediach społecznościowych, gdzie prezentuję efekty swojej pracy. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak pracuję, jakie jest moje poczucie estetyki i jakie materiały przygotowuję swoim klientom.

A jeśli wiedzę w temacie swojego ubioru chcecie uzupełnić, zapraszam na Analizę kolorystyczną (szczegóły tutaj) lub Stylizację od podstaw (szczegóły tutaj). Natomiast w praktyce możecie sprawdzić nabytą wiedzę podczas Treningu Stylu (szczegóły tutaj) lub z moją pomocą przejrzeć szafę (szczegóły tutaj) czy zaplanować zakupy (informacje znajdziecie tutaj i tutaj)

Cena usługi (analiza sylwetki i analiza stylu wraz z podsumowaniem): 700 PLN

Cena usługi (analiza kolorystyczna, analiza sylwetki i analiza stylu wraz z podsumowaniem): 1150 PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Close Menu