Sposób prowadzenia analizy stylu on-line niewiele różni się od tego tradycyjnego (szczegóły analizy stylu prowadzonej w ten sposób znajdziecie tutaj).

Pierwszy etap przeprowadzam identycznie – za pomocą poczty e-mail przesyłam Wam moją autorską ankietę, materiały pomagające w interpretacji Waszego stylu oraz proszę o przygotowanie moodboardu. Na każde z przygotowanych przeze mnie zadań macie kilka dni.

Kiedy już jesteście gotowi, podsyłacie mi swoją pracę i organizujemy spotkanie on-line lub rozmowę telefoniczną, na której szczegółowo omawiamy temat. Nasza rozmowa nie tylko pomaga Wam odświeżyć Wasz wizerunek, ale też połaczyć Wasz dotychczasowy styl z tym wymarzonym.

Oczywiście po spotkaniu przygotowuję podsumowanie, które będzie Waszym przewodnikiem w budowaniu swojej nowej szafy. Przygotowuję listę baz, które będą dla Was idealne i które zbudują trzon Waszego stylu (i które świetnie sprawdzą się przy budowaniu szafy kapsułowej), podpowiadam na jakie dodatki postawić oraz podsyłam inspiracje, które pomogą w samodzielnej pracy nad swoim stylem. A wszystko to w postaci specjalnie dla Was przygotowanego pliku pdf, zawierającego od kilku do kilkunastu stron podpowiedzi – aby nic nie umknęło z czasem.

Cena usługi (analiza stylu wraz z podsumowaniem): 300 PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Close Menu