stylista

Oprócz sposobu tradycyjnego, Waszą sylwetkę możemy też zanalizować on-line. Jeśli zdecydujecie się na ten sposób, potrzebuję od Was tylko kilku zdjęć, kilka wymiarów i najważniejsze – kilka zdań od Was o sobie. Instrukcję jak się do analizy przygotować i jak wykonać zdjęcia sylwetki, wysyłam zainteresowanym na adres e-mail. Kiedy otrzymam od Was informacje analizuję je i organizuję spotkanie on-line lub rozmowę telefoniczną. Na spotkaniu dowiecie się, jakie fasony, wzory, tkaniny, faktury, dodatki i biżuterię powinniście nosić. A ponieważ elementem spotkania jest też analiza stylu (szczegóły tutaj), po spotkaniu otrzymujecie pełen zestaw materiałów przygotowanych indywidualnie dla Was, podsumowujące otrzymaną przez Was wiedzę.

Zachęcam do zapoznania się z moim profilem w mediach społecznościowych, gdzie prezentuję efekty swojej pracy. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak pracuję, jakie jest moje poczucie estetyki i jakie materiały przygotowuję swoim klientom.

A jeśli wiedzę w temacie swojego ubioru chcecie uzupełnić, zapraszam na Analizę kolorystyczną (szczegóły tutaj) lub Stylizację od podstaw (szczegóły tutaj). Natomiast w praktyce możecie sprawdzić nabytą wiedzę podczas Treningu Stylu (szczegóły tutaj) lub z moją pomocą przejrzeć szafę (szczegóły tutaj) czy zaplanować zakupy (informacje znajdziecie tutaj i tutaj)

Cena usługi (analiza sylwetki i stylu wraz z podsumowaniem): 700 PLN

Opłaty za usługi stylizacji przyjmuję tylko w formie przelewu bankowego na wskazany przeze mnie numer rachunku. W tytule przelewu proszę podać nazwę usługi.

Close Menu